Yayın İhalesi toplantısı iptal edildi

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) Süper Lig ve 1. Lig Yayın İhale Komisyonu toplantısının verilen teklif bedellerinin yetersiz bulunması dolayısıyla Yayın İhalesinin iptal edildiğini bildirdi.

Yayın İhalesi toplantısı iptal edildi

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada, Süper Lig ve 1. Lig Yayın İhale Komisyonu toplantısının ihale için verilen teklif bedellerinin yetersiz bulunması dolayısıyla ihalenin iptali yönünde tavsiye kararı alındığını bildirildi.

Yayın İhale Komisyonu'nun gelen teklifleri yetersiz bulduğu gerekçesiyle aldığı ihalenin iptaline yönelik tavsiye kararının, TFF Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilerek Yayın İhalesi iptal edildiğinin belirtildiği açıklamada "TFF Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Yayın İhale Komisyonu'nun önerileri doğrultusunda belirlenen yayın ihalesi muhammen bedeli ve diğer kriterlerin sağlanması şartıyla, Süper Lig ve 1. Lig yayın haklarının devrine ilişkin olarak tüm ilgililere 2 Mart 2024 Cumartesi günü saat 13.00'e kadar tekliflerini iletmeleri için süre verilmiştir." denildi.

  Hibya Haber Ajansı